ESR01MZPF1200
MFR.Part #
ESR01MZPF1200
JLCPCB Part #
C6946394
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS