ESR01MZPF1101
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR01MZPF1101
JLCPCB Part #
C5699468
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS