BZX84C33VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C33VLYT116
JLCPCB Part #
C5566689
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA@23V 250mW 31V~35V 33V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS