BV1LB300FJ-CE2
MFR.Part #
BV1LB300FJ-CE2
JLCPCB Part #
C3235500
Description
-40℃~+150℃ 1 1.7A 300mΩ 3V~5.5V SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS