BV1HL045EFJ-CE2
MFR.Part #
BV1HL045EFJ-CE2
JLCPCB Part #
C3229248
Description
-40℃~+150℃ 1 2.5A 45mΩ 6V~28V Active High High Side Switch SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS