BV1HJC45EFJ-CE2
MFR.Part #
BV1HJC45EFJ-CE2
JLCPCB Part #
C17492129
Description
-40℃~+150℃ 1 2.5A 45mΩ 6V~28V SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS