BV1HJ180EFJ-CE2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BV1HJ180EFJ-CE2
JLCPCB Part #
C17347420
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+150℃ 1 180mΩ 2A 4V~28V SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS