BU32TD2WNVX-TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BU32TD2WNVX-TL
JLCPCB Part #
C3751208
Package
DFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 200mA 3.2V 35uA 420mV@(200mA) 6V 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Thermal Shutdown Positive DFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS