BU25TA2WHFV-TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BU25TA2WHFV-TR
JLCPCB Part #
C6132831
Package
HVSOF-5
Description
-40℃~+85℃ 1 2.5V 200mA 5.5V 65dB@(1kHz) 800mV@(200mA) 95uA Fixed Over Current Protection Positive HVSOF-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS