BD49K27G-TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BD49K27G-TL
JLCPCB Part #
C2067007
Package
SSOP-3-1.6mm
Description
-40℃~+105℃@(Tj) 1 100us 2.3V~6V 2.7V 900nA Active Low No No Push-pull Voltage Detector SSOP-3-1.6mm Supervisor and Reset ICs ROHS