BD48E45G-MTR
MFR.Part #
BD48E45G-MTR
JLCPCB Part #
C2066379
Package
SSOP-5-1.6mm
Description
-40℃~+105℃@(Tj) 1 2.3V~6V 39.5us 4.5V 900nA Active Low No No Open Drain Voltage Detector SSOP-5-1.6mm Supervisor and Reset ICs ROHS