BD48E43G-TR
MFR.Part #
BD48E43G-TR
JLCPCB Part #
C509826
Package
SSOP-5-1.6mm
Description
-40℃~+105℃@(Tj) 1 100us 2.3V~6V 4.3V 900nA Active Low No No Open Drain Voltage Detector SSOP-5-1.6mm Supervisor and Reset ICs ROHS