2SAR544P5T100
MFR.Part #
2SAR544P5T100
JLCPCB Part #
C3198942
Description
120@100mA,3V 1uA 2.5A 280MHz 400mV@1A,50mA 500mW 80V PNP TO-243AA Bipolar (BJT) ROHS