TPS645-1NA43
Extended
Manufacturer
ROCPU Switches
MFR.Part #
TPS645-1NA43
JLCPCB Part #
C2828575
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
1,000,000 cycles 12V 1N 4.3mm 50mA 6mm 6mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS