TP16023100395
Extended
Manufacturer
ROCPU Switches
MFR.Part #
TP16023100395
JLCPCB Part #
C3030994
Package
SMD,8.4x8.4mm
Description
-40℃~+90℃ 10N 16V 3.95mm 500,000 Cycles 50mA 8.4mm 8.4mm IP67 No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow Green SMD,8.4x8.4mm Tactile Switches ROHS