ST-1109-3-3.8
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1109-3-3.8
JLCPCB Part #
C589276
Package
Plugin
Description
-20℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.8mm 4.5mm 4.5mm 50mA Black PC Pin Right Angle Round Button SPST Without Bracket 插件 Tactile Switches ROHS