ST-1109S-4.5
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1109S-4.5
JLCPCB Part #
C589273
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
-20℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 4.5mm 4.5mm 4.5mm 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS