ST-1101V-4.3
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1101V-4.3
JLCPCB Part #
C695404
Package
Plugin
Description
-20℃~+80℃ 12V 2.6N 3.55mm 30,000 Cycles 4.3mm 50mA PC Pin Rectangular Button Right Angle SPST White With Bracket 插件 Tactile Switches ROHS