ST-1101SE-4.3
Extended
Manufacturer
RI SHENG
MFR.Part #
ST-1101SE-4.3
JLCPCB Part #
C695410
Package
SMD,6.1x3.6mm
Description
-20℃~+80℃ 12V 2.6N 3.55mm 30,000 Cycles 4.3mm 50mA 6.1mm Gull Wing Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6.1x3.6mm Tactile Switches ROHS