TPAN0220F33R0K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
TPAN0220F33R0K9
JLCPCB Part #
C22468854
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 33Ω 500V 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS