TPAL0220F7R50K9
MFR.Part #
TPAL0220F7R50K9
JLCPCB Part #
C22446545
Description
-55℃~+150℃ 35W 500V 7.5Ω Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS