TPAL0220F47R0K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
TPAL0220F47R0K9
JLCPCB Part #
C29180349
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 35W 47Ω 500V Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS