TPAL0220F3R00K9
MFR.Part #
TPAL0220F3R00K9
JLCPCB Part #
C19708021
Description
-55℃~+150℃ 35W 3Ω 500V Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS