TPAL0220F25R0K9
MFR.Part #
TPAL0220F25R0K9
JLCPCB Part #
C19708033
Description
-55℃~+150℃ 25Ω 35W 500V Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS