RNP50UCF10R0Q9
MFR.Part #
RNP50UCF10R0Q9
JLCPCB Part #
C381372
Package
TO-220-2
Description
10Ω 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS