RNP50SCF4K70Q9
MFR.Part #
RNP50SCF4K70Q9
JLCPCB Part #
C381395
Package
TO-247-2
Description
4.7kΩ 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS