RNP50SCF2K00Q9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RNP50SCF2K00Q9
JLCPCB Part #
C381394
Package
TO-247-2
Description
2kΩ 50W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS