RNP20SCF4K70Q9
MFR.Part #
RNP20SCF4K70Q9
JLCPCB Part #
C381362
Package
TO-220-2
Description
35W 4.7kΩ Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS