RNP20SCF20K0Q9
MFR.Part #
RNP20SCF20K0Q9
JLCPCB Part #
C381364
Package
TO-220-2
Description
20kΩ 35W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS