RNP20SAF1R00K9
MFR.Part #
RNP20SAF1R00K9
JLCPCB Part #
C381352
Package
TO-220-2
Description
1Ω 35W Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS