RNP20ECF47R0Q9
MFR.Part #
RNP20ECF47R0Q9
JLCPCB Part #
C381324
Package
TO-263
Description
35W 47Ω Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS