PWWR0016F270RK9
MFR.Part #
PWWR0016F270RK9
JLCPCB Part #
C20417278
Package
Plugin,D11.5xL51.5mm
Description
-55℃~+370℃ 16W 270Ω Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D11.5xL51.5mm Through Hole Resistors ROHS