PWWR0013F1K50K9
MFR.Part #
PWWR0013F1K50K9
JLCPCB Part #
C20417235
Package
Plugin,D9.5xL49.5mm
Description
-55℃~+370℃ 1.5kΩ 13.5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D9.5xL49.5mm Through Hole Resistors ROHS