PTFR1206B75R0P9
MFR.Part #
PTFR1206B75R0P9
JLCPCB Part #
C351452
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS