PTFR1206B75K0N9
MFR.Part #
PTFR1206B75K0N9
JLCPCB Part #
C2692741
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS