PTFR1206B750KP9
MFR.Part #
PTFR1206B750KP9
JLCPCB Part #
C351455
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS