PTFR1206B510RP9
MFR.Part #
PTFR1206B510RP9
JLCPCB Part #
C479117
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS