PTFR1206B249KP9
MFR.Part #
PTFR1206B249KP9
JLCPCB Part #
C351479
Description
-55℃~+125℃ 200V 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS