PTFR1206B20K0P9
MFR.Part #
PTFR1206B20K0P9
JLCPCB Part #
C351480
Description
-55℃~+125℃ 200V 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS