PTFR1206B200RN9
MFR.Part #
PTFR1206B200RN9
JLCPCB Part #
C2692719
Description
-55℃~+125℃ 200V 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS