PTFR1206B1K02P9
MFR.Part #
PTFR1206B1K02P9
JLCPCB Part #
C479108
Description
-55℃~+125℃ 1.02kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS