PTFR1206B15K8P9
MFR.Part #
PTFR1206B15K8P9
JLCPCB Part #
C2692721
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS