PTFR1206B100KP9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
PTFR1206B100KP9
JLCPCB Part #
C351538
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS