PTFR0805Q300RN9
MFR.Part #
PTFR0805Q300RN9
JLCPCB Part #
C7603206
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 300Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS