PTFR0805Q100RN9
MFR.Part #
PTFR0805Q100RN9
JLCPCB Part #
C7603205
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 130mW 150V Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS