PTFR0805B910RN9
MFR.Part #
PTFR0805B910RN9
JLCPCB Part #
C351542
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS