PTFR0805B6K65P9
MFR.Part #
PTFR0805B6K65P9
JLCPCB Part #
C2849326
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS