PTFR0805B634KP9
MFR.Part #
PTFR0805B634KP9
JLCPCB Part #
C2849304
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS