PTFR0805B5K10N9
MFR.Part #
PTFR0805B5K10N9
JLCPCB Part #
C328447
Description
-55℃~+125℃ 130mW 150V 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS