PTFR0805B590KP9
MFR.Part #
PTFR0805B590KP9
JLCPCB Part #
C2849282
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 590kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS